Telegram набрав понад 70 мільйонів користувачів після відключення facebook

17

Понеділок був поганим днем для facebook, whatsapp та instagram, оскільки велике відключення вплинуло на сервіси, і вони не ходили протягом декількох годин, через що збитки товариша цукерберга склали $6 мільярдів. Природно, користувачі по всьому світу почали шукати альтернативні додатки, щоб вони могли залишатися на зв’язку зі своїми друзями та родиною, і, як виявилося, найбільше виграв telegram.

Засновник telegram павло дуров заявив на своєму telegram-каналі, що відключення facebook призвело до того, що понад 70 мільйонів людей приєдналися до платформи всього за один день.

щоденні темпи зростання telegram перевищили норму на порядок, і за один день ми прийняли понад 70 мільйонів біженців з інших платформ.

Засновник також заявив, що сервіс працює» бездоганно » для більшості користувачів, але згадав, що деякі люди в північній і південній америці, можливо, стикалися з більш повільними швидкостями через підвищене навантаження.

Тим не менш, ми також повинні визнати, що це не перший раз, коли платформа набирає багато користувачів через те, що facebook і whatsapp не працюють. Рішення facebook змінити політику конфіденційності також призвело до чогось подібного, але їх число було обмежено 25 мільйонами. Тим не менш, вражаюче досягнення для одного з найбільших конкурентів whatsapp.

Звичайно, facebook знадобилося деякий час, щоб остаточно виправити збій, і гігант соціальних мереж прокоментував, що це була неправильна конфігурація, яка викликала цей безлад. Відключення, подібні до цього, не настільки поширені, особливо для таких компаній, як facebook, але вже ясно, що telegram вдалося пожинати свої плоди.