Telegram

25

Telegram — це система миттєвого обміну повідомленнями з повним набором потрібних функцій. Програма, в першу чергу, є альтернативою таким системам, якwhatsapp іviber, а також більш традиційним, типуicq і різним варіантам реалізації jabber. Скачайте telegram, адже це функціональний, мультиплатформенний, захищений і повністю безкоштовний продукт. Важливо, що проект відкритий для сторонніх розробників, а це означає, що він перспективний і, як наслідок відкритості — чесний у відносинах з користувачем (зазначу, що відкриті клієнти, а серверна частина — пропрієтарна). Повна відсутність реклами і платної підписки — ще один плюс проекту.

Підтримується звичайний текстовий чат один — на-один; груповий чат на 200 осіб; система каналів (про всяк випадок, створив канал slo.ru); передача документів, графічних зображень, аудіо та відео файлів, голосових повідомлень. Сам чат простий і зручний, з підтримкою смайликів і стікерів.

Канали — дуже важлива функціональність месенджера telegram. Канали являють собою інформаційні потоки (найчастіше новинні), які вкрай популярні серед користувачів. У сервісі є маса, як самостійних каналів, так і від різних видань. Величезна маса користувачів використовують їх як повноцінний, оперативний, а іноді і головне джерело новин.

Іншим популярним способом спілкування всередині сервісу є звичайні текстові чати, які також дуже популярні серед аудиторії сервісу.

Вкрай важливо відзначити підвищену безпеку сервісу. Розробники виступають за свободу слова і всіляко намагаються забезпечити її своїм користувачам. Це і шифрування всього листування, і захищений протокол передачі даних, а також функція видалення повідомлень після певного проміжку часу або вручну.

Як завжди, в якості облікового запису використовується номер gsm-телефону, через який і відбувається авторизація. Дуже добре, що можна завантажити telegram є для всіх затребуваних платформ: windows, gnu / linux, mac os, мобільні android/ios/windows phone, а також, що вкрай важливо, повнофункціональний веб-клієнт — все це забезпечує доступ до чату з будь-яких пристроїв з максимальною зручністю. Вся листування зберігається в хмарі, а значить немає проблеми синхронізації чатів.