Том холланд тизерит фільм «людина-павук проти венома»

18

Зірка » людини-павука: немає шляху додому» том холланд натякнув, що фанати marvel будуть в захваті, так як він дає знати, що його людина-павук і веном тома харді скоро зустрінуться!

Холланд опублікував в instagram, що готується піти на сеанс «венома 2» , привітавши режисера, виконавця головної ролі і студію. Крім того, актор вказав, що » чутки вірні»:

Сьогодні вночі. Не можу чекати, щоб побачити це. Вітаю, енді серкіс, том харді і sony pictures – чутки вірні.

далі йдуть спойлери до»веному 2″!

У сцені після титрів фільму створюється основа для зустрічі людини-павука і венома. Перемігши карнажа (вуді харрельсон), веном стає чудовиськом, тому дует біжить з міста. Веном і едді оселяються на віддаленому тропічному острові, намагаючись зрозуміти, як найкраще стати «смертельним захисником».

Намагаючись розслабитися в обшарпаній пляжній хатині, веном переживає дивне явище, дуже схоже на переміщення в інший всесвіт – подібне ми спостерігали в проектах marvel studios – «локі» і «людина-павук: немає пут додому» . Веном все ще знаходиться в своїй кімнаті, але в зовсім іншій всесвіті — тій, де джей джона джеймсон розкриває особистість людини-павука.