Ubisoft анонсувала новий проект у всесвіті driver, але це не гра

13

Французька компанія ubisoft оголосила про роботу над новим проектом у всесвіті driver. При цьому цілком ймовірно, що фанати популярної гоночної франшизи будуть незадоволені, оскільки мова йде про серіал з живими акторами для стрімінгового сервісу binge . Запуск платформи очікується на початку 2022 року. Дата прем’єри серіалу поки не позначена. Виробництвом шоу займається підрозділ ubisoft film&television .

Головним героєм серіалу залишиться агент під прикриттям і колишній гонщик джон таннер . Він буде протистояти злочинному синдикату.

Останньою грою франшизи на консолях є driver: san francisco , випущена ще в 2011 році на xbox 360 і playstation 3. У 2015 році на мобільних пристрої вийшла умовно-безкоштовна driver: speedboat paradise , яка була присвячена гонкам на катерах.

Ubisoft активно намагається проникнути в сферу телебачення і кіно. У червні цього року підрозділ ubisoft film&television випустив свій перший незалежний комедійний фільм жахів «перевертні всередині» в основі якої лежить однойменна кооперативна vr-гра.