«в battlefield цьому не місце»: геймери в жаху від новорічних образів і розмальовок в battlefield 2042

30

Як воно часто буває в сучасній ігровій промисловості, прийдешні нововведення в іграх заздалегідь стають надбанням спільноти. Не стала винятком і battlefield 2042, в якій датамайнери виявили величезну кількість новорічних і різдвяних образів персонажів і камуфляжів для зброї і техніки, які, по всій видимості, введуть в гру в рамках відповідної події.

Хоча новий рік-це прекрасно, але фанати battlefield очікувано сприйняли подібний контент в багнети. За словами завзятих шанувальників франшизи, в ній не місце такому контенту. І, строго кажучи, посперечатися з представниками ігрового співтовариства важко; самі посудіть: фахівця бориса можна буде одягнути в наряд діда мороза, а танки і вертольоти розфарбувати мало не в сіро-буро-малиновий колір з оленями з боків і гірляндами на полозах і під бронею.

За словами відомого інсайдера тома хендерсона, всі ці образи і розмальовки були створені ще навесні цього року і вже тоді отримали вкрай негативні відгуки від відділу контролю якості.

Представники dice прокоментували витік, заявивши, що студія дійсно підготувала новорічні «скіни», проте використовувати їх все відразу в найближчий святковий період не буде. Крім того, для battlefield 2042 створюється велика кількість контенту для короткочасного використання в спеціальних режимах «пісочниці» battlefield portal.

Хоча коментар dice максимально розмитий, можна припустити, що новорічні образи для персонажів і техніки є лише частиною розважального режиму portal і не входять до складу базового, «серйозного» режиму. Принаймні, в таку інтерпретацію слів dice нам хотілося б вірити.