Выпускные платья

11-8-2017

Закінчення школи чи вузу – подія, так або інакше що знаменує нову, зрілішу щабель у житті кожного випускника, тому підготовка до нього перетворюється в ціле подія, особливо у дівчат. Одні вирушають по магазинах, інші штурмують всесвітню мережу, вишукуючи ексклюзивні сукні на випускний. Таке бажання переслідує відразу кілька цілей:
по-перше, слово «ексклюзивність» говорить сама за себе: можна не переживати про те, що в такому ж вбранні, як Ваш, прийде ще половина класу/групи; У нас найкращі выпускные платья.
по-друге, ексклюзивні випускні сукні – практично завжди незвичайний дизайн, завдяки якому Ви неодмінно будете в центрі уваги.
Головне – врахувати особливості власної фігури, так як правильно підібране плаття може як приховати наявні недоліки, так і підкреслити їх. Наша компанія як ніхто це розуміє, тому, щоб випускне плаття стало Вашим «союзником», пропонуємо ознайомитися з основними типами фігур і особливостями вибору відповідного їм сукні.
«Перевернутий трикутник». Даний тип фігури характеризується великим бюстом і вузькими стегнами, при якому талія нерідко буває не визначена чітко. Ідеальне плаття випускне, як і будь-який інший наряд в такому випадку – той, що концентрує увагу на обличчі, балансуючи широкий «верх» з більш вузьким «низом», намагаючись добитися ефекту, відповідного фігури «пісочний годинник».
«Коло». Ще можна зустріти альтернативна назва – «яблуко», коли основний вага «концентрується» на середині тулуба, при тонких ногах і короткою, майже невизначеною талії. Підібрати ексклюзивні випускні сукні в такому разі може бути непросто, однак, можна підібрати таку, яка буде акцентувати увагу на верхній частині тіла або підкреслювати красу ніг, «маскуючи» середину.