Як перевірити, який процесор у вашого android-пристрою

16

Процесор дійсно є невід’ємною частиною смартфона. Продуктивність смартфона багато в чому залежить від процесора, так як він обробляє ігри, додатки і т.д. Також продуктивність камери залежить від процесора.

Якщо ви технічний фахівець, можливо, ви вже знаєте про процесор свого телефону. Однак багато користувачів не знають, який процесор у їх android-смартфонів.

Хоча ви можете відвідати веб-сайт виробника вашого телефону, щоб дізнатися всі деталі процесора, вам необхідно використовувати сторонні додатки, якщо вам потрібна більш детальна інформація. Є багато сторонніх додатків, які розповідають вам про апаратне забезпечення вашого мобільного пристрою.

Перевірте, який процесор у вашого android-пристрою

Ви можете використовувати будь-яку програму, щоб перевірити, який процесор у вашого android-пристрою. Ці сторонні програми розкажуть вам про ядра процесора, тактову частоту, архітектуру та багато інших деталей.

Отже, в цій статті ми поділимося деякими кращими додатками, за допомогою яких ви дізнаєтеся, який процесор у вашого android-пристрої.

Droid hardware info

крок 1. перш за все, завантажте та встановіть програму під назвою droid hardware info з магазину google play.

крок 2. відкрийте щойно встановлену програму та надайте всі дозволи, які вона запитує. Всередині програми виберіть вкладку «система», і ви побачите всю інформацію про процесор.

Також в додатку droid hardware info ви можете знайти іншу корисну інформацію про вашому мобільному пристрої.

Cpu-z

Зазвичай, купуючи новий android-смартфон, ми дізнаємося про його характеристики прямо з коробки. Це пов’язано з тим, що на коробці телефону надруковані специфікації пристрою. Однак, якщо ви втратили коробку, ви можете спробувати cpu-z для android, щоб дізнатися, який процес має ваш пристрій.

крок 1. перш за все, відвідайте магазин google play, потім знайдіть cpu-z і встановіть його. Ви також можете завантажити додаток за цим посиланням.

крок 2. після завантаження відкрийте програму, і ви побачите основний інтерфейс. Якщо ви хочете отримати детальну інформацію про процесор, натисніть на вкладку «soc».

Аналогічним чином, якщо ви хочете дізнатися про систему, вам потрібно вибрати вкладку «system». Найкраще про процесор-z-це те, що ви можете використовувати додаток для отримання детальної інформації про батарею та датчики.

Альтернативи

У магазині google play є безліч інших додатків для android, які дозволяють користувачам перевіряти, який процесор у них на смартфоні. Нижче ми перерахували три кращих програми для android, щоб дізнатися деталі процесора.

3dmark

3dmark-одне з кращих і провідних додатків для тестування, доступне в магазині google play. Крім того, що він просто показує, який процесор у вашого пристрою, додаток також вимірює продуктивність графічного процесора і процесора вашого пристрою.

Geekbench

Geekbench-це ще одна найкраща програма для android у списку, яка показує, як ваш пристрій протистоїть іншим на ринку. Додаток показує інформацію про gpu і cpu. Крім того, воно запускає деякі реальні завдання для вимірювання продуктивності вашого телефону.

Cpu x

Як випливає з повної назви програми, cpu x — інформація про пристрій і систему призначене для надання вам повної інформації про компоненти вашого пристрою, таких як процесор, ядра, швидкість, оперативна пам’ять, камера, датчики і т. Д.

Додаток дуже схожий на cpu-z, але містить деякі додаткові функції. За допомогою cpu x ви також можете відстежувати швидкість інтернету в режимі реального часу.

Отже, це найкращі програми для перевірки інформації про процесор вашого смартфона android. Якщо ви знаєте ще які-небудь подібні програми, будь ласка, напишіть про це в коментарях.