Запис ігрового процесу black widow: recharged

21

Напередодні виходу гри black widow: recharged 28 жовтня наplaystation 5, xbox series, playstation 4, xbox one, nintendoswitch і pc (steam, epic games store) на каналі handheld playersбуло опубліковано відео, що демонструє чотирнадцять хвилинігрового процесу.

Культовий класичний шутер, розрахований на два стіки і спаучіхой в головній ролі, повертається прямо до хеллоуїну! гра blackwidow: recharged перероблена на сучасний лад: тепер в нейкрасивая графіка, потужні нові здібності і оригінальний саундтрекавторства меган макдаффі, удостоєної нагороди за музику кіграм.

У класичному аркадном режимі потрібно набрати якомога більше очок, щоб потім похвалитися високим місцем в рейтингу. Також в грі є 30 випробувань з незвичайними новими правилами, де можна перевірити свої сили і теж піднятися в рейтингу.

Повалені вороги кидають гроші, за допомогою яких можна зарядітьмогучий постріл павутиною, а ще в грі можна збирати підсилювачі:вибухівку, дріб, страх та інші. Спіймайте в мережі всіх ворогів! вкаждом режимі можна грати по локальній мережі з одним.

  • поєднання старого і нового: класичний геймплей «чорної вдови» оновлений, управління стало зручніше, а графікасоответствует сучасним пк і консолей.
  • заряджайте і стріляйте: в грі багато підсилювачів, а спомощью грошей, що кидаються ворогами, можна заряджати могутній пострілпаутіной, що рятує у важкий момент.
  • серія з 30 випробувань змусить попітніти навіть найдосвідченіших гравців.
  • змагання: зійдіть на вершину глобального рейтингав режимі аркади і випробувань.
  • спільна гра: у кожному режимі можна грати з другомпо локальної мережі. Вбивайте жуків і набирайте очки разом!
  • відмінний саундтрек: грайте в ритмі з оригінальнімузикою меган макдаффі!