Журналісти очікують вихід першого процесора для комп’ютерів від microsoft

17

Журналісти hothardware вивчили список вакансій в американській компанії microsoft, які знаходяться у відкритому доступі в інтернеті. Увагу змі привернула штатна позиція «директора з архітектури soc». Як випливає з опису вакансії, новий фахівець займе одну з керівних посад в surface. Цей підрозділ працює над виробництвом комп’ютерів.

У вакансії йдеться про те, що компанія шукає людей, захоплених створенням крутих пристроїв і технологій наступного покоління. Також в тексті згадується про стратегію microsoft, яка передбачає об’єднання продуктивності і мобільності в своїх пристроях. Також згадується, що підрозділ silicon architecture в цілому відповідає за визначення функцій і можливостей soc, які впроваджуються в пристрої surface. І це дає зрозуміти, що microsoft в даний час створює наступне покоління пристроїв surface, що не є шокуючою новиною — в постійно мінливому технологічному ландшафті немає місця для стагнації.

» деякі з описів обов’язків у вакансії говорять про те, що, можливо, microsoft хоче розробити свій власний процесор», — прокоментували свою знахідку журналісти.

Як припускають співробітники видання hothardware, дана вакансія може говорити про те, що microsoft планує розробити свій власний процесор, як це робить apple. Створення власного процесора може стати важливим кроком для корпорації. Нагадаємо, що apple отримала багато плюсів, застосувавши ту ж стратегію до своїх лінійок мобільних пристроїв iphone і ipad. Нещодавно компанія apple прийняла рішення оснастити arm-чіпами власного виробництва всю лінійку своєї продукції, відмовившись від процесорів intel. Можливо, microsoft хоче повторити її успіх.

Розробляючи апаратне забезпечення самостійно, компанія отримує можливість точно налаштувати процесор під індивідуальні потреби і цілі. Крім того, такий підхід може принести ще більше прибутку. Такий чіп може бути краще оптимізований для конкретного заліза, яке компанія використовує в своїх пристроях.

Правда, існує ймовірність, що журналісти неправильно трактували текст вакансії. Можливо, корпорація microsoft просто хоче найняти людину для взаємодії з amd.